دسته‌بندی نشده

لامپ پارس شعاع توس | تخفیف ویژه | خرید استعلام قیمت

لامپ پارس شعاع توس
 • در صنعت نور و روشنایی تابه امروز خیلی از اشخاص در تلاش بوده اند تا بهترین و باکیفیت ترین نوع محصولات روشنایی را طراحی و تولید کنند. بازار رقابتی صنعت نور و روشنایی به گونه ای است که در مدت کوتاهی یک برند به ثبت رسیده و شروع به فعالیت می کند و کمتر شرکتی پیدا می شود که محصولات با کیفیت و با گارانتی اصلی تهیه و طراحی کند. در دهه 90 خورشیدی یک شرکت تولیدکننده لوازم روشنایی با شعار بزرگترین تولید کننده انواع لامپ فلورسنت و ال ای دی شروع به فعالیت و به معروفیت رسید. نام آن شرکت پارس شعاع توس است.

   

  گواهینامه های شرکت پارس شعاع

  این گواهینامه ها عبارت اند از: دریـــافت لــوح تقدیـر واحــد نمونــه عملکـــرد 1390. پـروانه کاربرد علامت استـاندارد اجبــاری لامپ‌های بالاست سرخود ال ای دی؛ دریــافت استــانــدارد ایـــزو 9001:2008 TUV NORD، گواهینامه تایید صلاحیت سیستم کیفیت از NACI ISO/IEC17025. دریــــافت تندیـــــس واحــد نمونـــه کیــفیت 1391، دریــــافت تندیـــــس واحــد نمونـــه کیــفیت  1394، پروانه کاربرد علامت استــاندارد اجبـاری لامپ‌های فلورسنت، پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری لامپ‌های بالاست سرخود، پروانه کاربرد علامت استــاندارد تشویقی مدول‌های ال ای دی، پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری کلیدهای خودکار مینیاتوری، پروانه کاربرد علامت استاندارد تشویقی 1394، کنترل کیفیت شرکت پارس شعاع توس با به‌کارگیری کادر کارشناسی مجرب و متخصص و با استـقرار و استمرار سیستـم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 مـورد تأیید شرکت TUV NORD آلمان و تلاش به‌ منظور انطباق فرایند‌های تولید با استاندارد‌های ملی و بین‌المللی، توانسته است در زمینۀ تولیـد انواع محصـولات روشنــایی، الکتــرونیکی و الکتریکی با کیفیـت و متعلقات آن گامی استـوار بردارد.

  کنترل کیفیت محصولات پارس شعاع توس

  پرسنل کنتـرل کیفیت که فارغ‌التحصیـلان فیزیک، بـرق و الکترونیک دانشگاهی‌اند با اشراف و نظارت کامل به مواد اولیه و نحوۀ نمونه‌برداری آن، محصولات نیم‌ساخته حین فرایندی و محصولات نهایی، انطباق فعالیت‌ها و محصولات را در این سه مرحله با استاندارد‌های ملی و بین‌المللی و کارخانه‌ای پایش و اندازه‌گیری می‌کنند. این واحد توانستـه است با آزمـون‌های دقیق، تهیۀ تجهیزات مدرن و کالیبره‌شده ، بازرسی‌های هدفمند در سالن‌های تولید و محصـولات نهایی برای کلیـد خودکار مینیـاتوری ، محافـظ جان، لامپ‌ها و مـدول‌های ال ای دی، لامپ‌های فلــورسنت تک‌کلاهــک و بالاسـت ســرخود، چراغ لامپ‌های PLL و FML، بالاست الکترونیکی و چسب برق، نقش مهمی به‌ منظور ارتقای سطح کیفی محصولات و رضایت مشتریان ایفا کند.

  کیفیت مد نظر سازمان استاندارد را در محصولات لامپ‌های کم‌مصرف تک‌کلاهک و بالاست سرخود، لامپ‌ها و مدول‌های ال ای دی و کلید‌های خودکار مینیاتوری تأمین و پروانۀ کاربرد علامت استاندارد را برای این محصولات اخذ کرده است.

   

  آزمایشگاه پارس شعاع توس با تجهیزات کامل و پیشرفتۀ آزمون، کادر فنی مجرب و متخصص و با استفاده از دانش روز، توانایی انجام آزمون‌های عملکردی، ایمنی و تعیین معیار مصرف انرژی انواع لامپ‌های فلورسنت کم‌مصرف بالاست سرخود، تک‌کلاهک و دو کلاهک خطی، لامپ و مدول‌های ال ای دی، آزمـون انـواع کلیـد خــودکار مینیــاتوری و محافظ جان و چسب برق را مطابق با استاندارد‌های مربوطه دارد

   

  این آزمایشگاه مطابق با دامنۀ فعالیت خود سال‌هاست به‌عنوان همکار سازمان استاندارد با مراکز زیادی در استان های مختلف آزمون محصولات را انجام داده است. آزمایشگاه دارای گواهینامه تأیید صلاحیت برای آزمون انواع لامپ‌های فلورسنت کم‌مصرف، لامپ و مدول های ال ای دی و کلیـد خــودکار مینیـاتوری است.

   

   

   

  محصولات پارس شعاع توس

  شرکت پارس شعاع توس محصولات بسیار زیادی را با کیفیت مناسب تولید کرده که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم:

  1. چراغ ال ای دی
  2. چراغ ریلی COB
  3. چراغ خطی ال ای دی
  4. پروژکتور
  5. لامپ ال ای دی
  6. فلورسنت FML , PLL
  7. کلید خودکار مینیاتوری
  8. کلید محافظ جان
  9. پریز سیار
  10. چسب برق

  چراغ ال ای دی پارس شعاع توس خود شامل سه محصول است:

  1. پنل ال ای دی
  2. چراغ روکار
  3. چراغ توکار 

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *