لیست قیمت سیم و کابل البرز الکتریک نور

[table id=10 /]

[table id=11 /]

[table id=12 /]

[table id=13 /]

[table id=14 /]

[table id=15 /]

[table id=16 /]

[table id=17 /]

[table id=18 /]

[table id=19 /]

[table id=20 /]

لیست قیمت سیم وکابل البرز الکتریک نور

به طور عمده افراد زیادی سیم و کابل های خود را در بازار به فروش میرسانند که به ظاهر دارای استاندارد ملی می باشد ولی با این حال تقلبی هستند، به همین علت گاهی آسیب هایی چون آتش سوزی و برق گرفتگی با گذر زمان رخ می دهد.

برای جلوگیری از چنین آسیب هایی حتما قبل از خرید به مواد تشکیل دهنده آن اعم از هادی و عایق توجه لازم را داشته باشید. شرکت البرز الکتریک نور هنگام ساخت سیم وکابل خود به تمام نکات ذکر شده توجه می کند تا با گذر زمان سیم و کابل کارکرد خود را از دست ندهند.

انواع سیم و کابل البرز الکتریک نور به شرح زیر است.

 • سیم افشان
 • سیم ارت
 • سیم مفتول
 • سیم نایلون
 • کابل تلفنی
 • کابل مفتول nyy
 • کابل تخت
 • کابل آلومینیوم
 • کابل کواکسیال
 • کابل کیسه ای
 • کابل شیلد دار
 •  کابل سازمانی
 • کابل کولری

شرکت سیم و کابل البرز الکتریک نور ( لینکو)

شرکت تولیدی سیم و کابل البرز الکتریک نور از سال 1388 کار خود را در زمینه سیم و کابل شروع نموده است این مجموعه دارای 105 محصول است که لیست قیمت سیم و کابل البرز را میتوانید در بالای صفحه مشاهده نمایید.

این مجموعه تولید خود را با سیم افشان  شروع نموده و در فاز های بعدی تولید انواع کابل های، افشان، نیمه افشان، مفتولی، شیلد، کواکسیال اضافه نمود.

افتخارات شرکت البرز

از ابتدای شروع به کار با اتکا به متخصصین حرفه ای توانستند تولید ملی را در زمینه سیم و کابل انجام دهند و به همین رو با دریافت نشان استاندارد ملی ایران افتخاری برای خود و این صنعت را رقم بزنند.

با دریافت گواهینامه ایزو 2008 : 9001 از کشور نروژ و نشان استاندارد اتحادیه اروپا از کشور انگلستان و همچنین تاییدیه های پژوهشگاه نیرو و توانیر و نظام مهندسی ساختمان توانسته به ارزش های خود اضافه نموده است.

آغاز بیش از یک دهه حضور درخشان در عرصه سیم و کابل، عضو انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان سیم و کابل ایران و بیش از یک دهه کسب رضایت مشتریان را از آن خود کرده است.

همچنین شعار شرکت البرز به شرح زیر است

ارزش آفرینی آن چیزی است که تاثیر آن بیش از چرخه حیات مصرف باشد. ما با هدف رسیدن به ارزشی بلند مدت به تولید روی آوردیم.

مشخصات سیم و کابل البرز الکتریک نور

شرکت البرز الکتریک نور در انواع مختلفی سیم وکابل ارائه میدهد، این محصولات شامل کابل آلومینیوم، سیم تخت، کابل افشان، سیم زمینی و کابل جوشکاری و … به بازار عرضه می کند.

 در تمامی محصولات خود از مواد اولیه مرغوب و ماشین های پیشرفته صنعتی استفاده می کند تا هیچ گونه آسیبی به جان و مال انسان ها وارد نشود، همچنین در ساخت سیم و کابل از هیچ گونه ماده سمی و خطرناکی استفاده نکرده و برای محیط زیست خطری ندارد.

کاربرد سیم و کابل البرز الکتریک نور

به طور کلی سیم و کابل برای سیم کشی داخلی خانه به کار میرود اما باتوجه به وسیله مورد نیاز می توانید کابل مورد نظر را تهیه کنید. سایت الفبای برق شما را در این را همراهی می کند و به راحتی می توانید از محصولات شرکت البرز الکتریک بهره مند شوید.

در صورت استعلام قیمت محصولات در بخش پایین همین ست شماره ها را مشاهده کرده و در صورت نیاز تماس بگیرید. شرکت سیم وکابل البرز الکتریک نور سعی دارد با نازلترین قیمت و کیفیتی عالی به دست مشتریان برساند.

تماس با ما

شما کاربران و خریداران گرامی در صورت داشتن نظر یا پیشنهادی با شماره های درج شده در زیر تماس حاصل فرمایید.

09053074757 یا 02133946510

تماس-با-ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *